E-mail: mediatechnik@mediatechnik.pl      |      tel. 94 35 194 15  

O nas

POZNAJ TECHNOLOGIĘ JAKOŚCI

Firma MEDIA TECHNIK istnieje na rynku od 2001 roku. Od kilkunastu lat dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były na najwyższym poziomie, a nasi klienci zadowoleni z wykonanych przez nas usług.

Specjalizujemy się w budowie basenów publicznych, hotelowych oraz prywatnych również w wersji ekskluzywnej. Proponujemy Państwu zarówno budowę nowego basenu, jak i modernizację już istniejących. Specjalizujemy się również w budowie i remontach obiektów użyteczności publicznej (jadalnie, sale gimnastyczne i rehabilitacyjne, łączniki, zabudowy przejść między budynkami, połączenie budynków) oraz projektowaniu i modernizacji technologii basenowej jak i stacji uzdatniania wody.

W swojej ofercie posiadamy wszystko, co jest niezbędne do budowy i eksploatacji basenów oraz wanien SPA. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, proponujemy Państwu kompletną obsługę inwestycji – projekt, wykonawstwo oraz serwis. Każda nasza realizacja zakończona jest szkoleniem obsługi basenu z zakresu technologii basenowej przez doświadczonych pracowników naszej firmy.
Proponujemy również usługi serwisowe w dogodnym dla Państwa wariancie (również całodobowy nadzór technologii basenowej, a także usługi sprzątania).