E-mail: mediatechnik@mediatechnik.pl      |      tel. 94 35 194 15  

Oferta

BASENY

Proponujemy Państwu baseny wykonane w różnych technologiach. Zarówno tradycyjne baseny murowane, wykładane wysokiej jakości zbrojoną folią basenową lub ceramiką, jak też gotowe baseny ogrodowe o różnych kształtach.

Gotowe zbiorniki wody wykonane są w wielu rozmiarach i głębokościach, uzależnionych od wymagań klienta. Baseny murowane pozwalają nam na bardziej ekskluzywne wykończenie, jak np. rynna przelewowa. Gotowe baseny ogrodowe to tańsza i szybsza droga do zrealizowania marzenia o przydomowym basenie.

Ogromna różnorodność zestawów filtracyjnych i innych urządzeń basenowych pozwala na zaspokojenie Państwa gustów i upodobań.
Proponujemy również szeroki wybór atrakcji wodnych: przeciwprąd, urządzenia masażu wodnego/powietrznego, gejzery powietrzne, kaskady, fontanny itd.

Ceny związane z wyborem rozwiązań SPA oraz zakresu prac w naszej firmie są zawsze ustalane indywidualnie. Jest to wyraz naszego indywidualnego podejścia do każdego klienta, którego oczekiwania, miejsce realizacji oraz zakres usług jest zawsze odmienny. Ceny naszych usług są niezwykle konkurencyjne.

WANNY SPA I WANNY Z HYDROMASAŻEM

Proponujemy szeroki wybór wanien SPA i wanien z hydromasażem firmy POOL-SPA/ROCA, której jesteśmy autoryzowanym serwisem.

Firma POOL-SPA/ROCA od 1990 roku jest uznanym producentem i ekspertem od urządzeń z hydromasażem. W ofercie firmy znajdują się między innymi wieloosobowe wanny SPA, które pozwalają cieszyć się radością kąpieli w większym gronie. Wyrafinowany design, nowoczesna technologia i profesjonalne rozwiązania czynią z każdej wieloosobowej wanny POOL-SPA/ROCA idealny środek do czerpania radości z dobrodziejstw hydromasażu.

Wieloosobowe modele stacjonarne i przenośne są efektem pracy i wiedzy specjalistów POOL-SPA/ROCA i posiadają wszelkie warunki, aby jak najlepiej wypełnić swoją funkcję. Rola lidera na rynku tego typu urządzeń zobowiązuje bowiem do tworzenia najlepszej jakości produktów, co procentuje od lat zaufaniem i zadowoleniem klientów.

Wszystkie dostępne produkty znajdą Państwo na stronie http://www.poolspa.pl/

ZBIORNIKI Z PŁYT PP

Zbiorniki wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta w dowolnych wymiarach. Zbiorniki wykonujemy z płyt polipropylenowych, łączonych poprzez zgrzewanie i w zależności od potrzeby wzmacniany specjalnymi obręczami. W zależności od przeznaczenia, możemy wykonać w górnej części otwór rewizyjny, który umożliwia czyszczenie zbiornika. Dużym udogodnieniem jest możliwość wykonanie go na miejscu docelowego posadowienia. Dzięki temu unikamy trudności transportowych. Króćce technologiczne (dobór średnic) wykonywane są wg życzenia zamawiającego.

Do każdego zbiornika można podłączyć króćce:

 • odpływu z rynny,
 • ewentualnie system przewodów odprowadzających wodę,
 • przelewu awaryjnego (odpływ do kanalizy),
 • przewodu ssawnego pompy,
 • spustu do opróżnienia zbiornika,
 • dopływu wody świeżej oraz automatyczny regulator poziomu.

Cen zbiornika zależy od jego rozmiaru i wybranej płyty, dlatego zawsze ustalana jest indywidualnie.

CHEMIA BASENOWA

W swojej ofercie posiadamy również środki chemiczne do uzdatniania wody basenowej.

 • Stabilizowany podchloryn sodu płynny – opakowanie 35kg

Płynny ustabilizowany preparat chlorowy służący do dezynfekcji wody basenowej wg normy DIN 19643 za pomocą pompy dozującej. Zawiera ok. 15% aktywnego chloru.

 • Chemochlor CH granulat

Stały preparat chlorowy służący do dezynfekcji wody w basenach komunalnych wg normy DIN 19643 i wody pitnej. Zawiera ok. 68% aktywnego chloru. W basenach prywatnych zalecany tylko przy wodzie miękkiej.

 • Chemochlor T granulat

Stały preparat chlorowy w formie granulek służy do szybkiej dezynfekcji wody basenowej, zawiera ok. 56 % chloru.

 • Chemochlor T tabletki 200g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (200g), zawiera ok.90% aktywnego chloru.

 • Chemochlor T tabletki 20g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (20g), zawiera ok.90% aktywnego chloru.

 • Chemochlor CH tabletki

Stały preparat chlorowy służący do dezynfekcji wody w basenach komunalnych wg normy DIN 19643 i wody pitnej. Zawiera ok. 68% aktywnego chloru. W basenach prywatnych zalecany tylko przy wodzie miękkiej.

 • Chemochlor T Multitabletki 200g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (200g), zawiera ok.90% aktywnego chloru, koagulant, stabilizator pH, środek glonobójczy.

 • Chemochlor T Multitabletki 20g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (20g), zawiera ok.90% aktywnego chloru, koagulant, stabilizator pH, środek glonobójczy. • Aquablanc O2

Aktywny granulat tlenowy do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach prywatnych. Stosować razem z Aquablanc A (efekt 50,00 7,90synergii).

 • Aktywny tlen

Aktywny tlen w formie tabletek 20g do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach prywatnych. Stosować razem z Aquablanc A (efekt synergii).
Aktywator O2

 • Aktywny tlen płynny

Płynny środek dezynfekujący na bazie aktywnego tlenu. Stosować razem z Aktywatorem O2

 • Aqablanc A

Środek do dezynfekcji wody metodą tlenową zawierający polimery kationowe wspomagające działanie oksydacyjne tlenu i działający bakterio, glono i grzybobójczo. Całkowicie niepieniący.

 • Aktywny tlen 200g

Aktywny tlen w formie tabletek 200g do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach prywatnych. Stosować razem z Aquablanc A (efekt synergii).

 • Aquablanc płynny

Płynny środek do dezynfekcji wody basenowej metodą tlenową zawierający kationowe związki polimerowe posiadające działanie bakterio, grzybo i glonobójcze. Zalecany jest do dozowania ręcznego jak i automatycznego na basenach prywatnych. • pH minus płynny 40kg

Płynny środek do obniżania wartości pH w wodzie basenowej za pomocą dozowania automatycznego. Zawiera ok. 50% kwasu siarkowego. 10 kg pH minusa 50% odpowiada 12,5 kg pH minusa o stężeniu 40% lub 15 kg HCL (kwasu solnego)

 • pH minus granulat

Preparat proszkowy do obniżania wartości pH w wodzie basenowej. Rozpuszczony w wodzie nadaje się zarówno do dozowania ręcznego jak i automatycznego w urządzeniach pomiarowo-dozujących.

 • pH plus płynny

Płynny środek do podnoszenia wartości pH w wodzie basenowej za pomocą dozowania automatycznego.

 • pH plus granulat

Preparat proszkowy do podnoszenia wartości pH w wodzie basenowej. Nadaje się do wody miękkiej, podnosi twardość węglanową wody. • Koagulant płynny 30kg

Płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i automatycznego dozowania, można rozcieńczać wodą.

 • Flockfix kartusze

Środek koagulacyjny w postaci nabojów stosowany jako wkład do skimmerów w małych basenach prywatnych lub ogrodowych. • Alba

Wysokoskoncentrowany płynny lekko pieniący, szerokopasmowy preparat glono, grzybo i bakteriobójczy do małych basenów prywatnych i komunalnych z małą szybkością obiegu wody.

 • Alba super

Płynny wysokowartościowy nie pieniący się szerokopasmowy preparat glono, grzybo i bakteriobójczy, zawierający polimery kationowe, stosowany zarówno na basenach komunalnych, prywatnych, ogrodowych, dziecięcych, fontannach lub oczkach wodnych nie zarybionych.

 • Desalgine

Nisko pieniący skoncentrowany preparat zapobiegający rozwojowi glonów z efektem klarowania wody. Zalecany do stosowania w prywatnych basenach. • Antimousse SPA

Preparat w płynie zapobiegający powstawaniu piany i zawierającym emulsję polidimetylosiloksanową.

ZADASZENIA

Wychodząc naprzeciw polskiej pogodzie, proponujemy Państwu zadaszenia do basenów ogrodowych i wanien SPA, aby móc cieszyć się nimi nie tylko latem. Przedstawiamy zadaszenia polskiej firmy HIMAN. (przekierowanie) Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, od projektu zadaszenia do realizacji.

Modele zadaszeń:
GOLD
Ergonomiczny, regularny kształt. Najwyższa wytrzymałość z proponowanych modeli. Doskonale spełnia się w rejonach z dużymi opadami śniegu.
SILVER
To elegancki i dyskretny model. Niska zabudowa idealnie współgra z otaczającym ogrodem. Przy pełnym rozłożeniu nad basenem, daje możliwość swobodnego pływania.
DIAMENT
Wyrafinowana forma konstrukcyjna. Łączy estetykę i funkcjonalność. Model ten umożliwia stworzenie plaży wzdłuż trzech brzegów basenu.
SZAFIR
Zintegrowany pierwszy, przestrzenny segment z linią zadaszenia
GOLD.
Model funkcjonalny i ekonomiczny RUBIN Model dający duże możliwości. Dowolna wysokość ścian bocznych umożliwia uzyskanie plaży wzdłuż dwóch brzegów basenu.
PLATINIUM
Doskonała, harmonijna linia. Stworzona na potrzeby swobodnego użytkowania basenu z każdej strony. Zapewnia najwięcej przestrzeni i komfortu.

BUDOWNICTWO I REMONTY

Od kilku lat specjalizujemy się w budownictwie i remontach obiektów. Wykonane przez naszą firmę inwestycje to obiekty użyteczności publicznej, sale gimnastyczne i rehabilitacyjne, jadalnie i punkty żywienia, łączniki, zabudowy przejść między budynkami, połączenie budynków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i dobrej organizacji pracy osiągamy wysoką jakość wykonywanych robót, a co za tym idzie – utrzymujemy niskie ceny. Pozwala nam to z powodzeniem konkurować na rynku zamówień publicznych. Zatrudniamy kompetentny wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim stażem. Posiadamy uprawnienia do projektowania instalacji sanitarnych oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Dzięki temu ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku i dziś możemy zaproponować Państwu w pełni profesjonalną obsługę oraz bardzo wysoki standard wykonawstwa. Media Technik wykonuje kompleksowe remonty i modernizacje budowlane w zakresie wszystkich branż:

Roboty budowlane oraz remontowe: prace remontowo-wykończeniowe (tynki, gładzie, malowanie, posadzki, elewacje), prace murowe oraz konstrukcyjne.

Instalacje sanitarne: centralne ogrzewanie, wodno-kanalizacyjne, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, woda hydrantowa, woda lodowa.

Roboty elektryczne: instalacje elektryczne, teletechniczne, automatyka przemysłowa

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami i hurtowniami materiałów budowlanych, urządzeń, producentami ślusarki drzwiowej i okiennej, mebli i zabudów.